Hakkımızda

senibirkedigibi.com Barış Okan FINDIK tarafından 14 Ocak 2021 tarihinde kurulmuştur.

Bu blog hiçbir kar amacı gütmeyecek şekilde, sevimli dostlarımız kediler hakkında detaylı bilgiler aktarmak üzerine hizmet etmektedir. Amacımız sadece kedi sever insanlara minik dostlarımız hakkında önemli bilgileri aktararak kedi sahiplerinin bilinçlenmesi sağlamaktır. Değerli yazarlarımız ve yönetim ekibimiz sizlere doğru ve gerçek bilgiyi aktarmak için titizlikle çalışıyor.

Minik dostlarımızın beslenmesinden sağlığına, bakımından eğitimine kadar tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz. Hatta bir kedi sahiplenmek istiyorsanız kedi cinsleri sayfamızdan detaylıca bilgi edinerek minik dostlarımızı yakından tanıyabilirsiniz. senibirkedigibi.com kedi cinsleri ile ilgili Türkiye’nin gelişmekte olan bir kaynağıdır, dünyadaki tüm kedi cinsleriyle ilgili tüm detaylar mevcuttur.

Değerli okuyucularımızın gerçek ve doğru bilgiye ulaşması için titizlikle ve özenle çalışmaya, minik dostlarımız ve onları sevenler için bir başucu kaynağı olmaya devam edeceğiz. E-bültene abone olarak veya sosyal medya hesaplarımızda bizi takip ederek de güncel içeriklerimizden haberdar olabilirsiniz.

Vizyonumuz

Kurulduğumuz ilk günden beri değerli okuyucularımıza gerçek bilgileri aktarmayı, sizlerin desteği ile büyümeyi, gelişmeyi ve daima paylaşmayı ilke olarak benimsedik. Kediler hakkında bilgi sahibi olacağınız platformlar arasında en iyisi olmayı ve elde ettiğimiz konumumuzla üst seviyelere taşınmayı hedef bildik. Sunduğumuz eğlenceli ve bir o kadar da gerçek bilgiyi içeren yazılarımız ile herkese örnek olmak ve en iyi kedi bloğu olmak vizyonlarımız arasındadır.

Misyonumuz

Sunduğumuz hizmet ile hem okuyucularımızın hem de ekibimizin kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, eğlenerek bilgi elde etmesini sağlamak en temel misyonumuzdur. Ayrıca okuyucularımıza değer vererek onları kedi dostlarımız hakkında bilinçlendirmeyi; saygın, istikrarlı, kaliteli, dürüst ve güvenilir bir platform olarak gerçek bilgiden ve hizmetten ödün vermemeyi hedefliyoruz.

Başa dön tuşu